Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1834

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:37:40
154511
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1834, Filadelfia, typ Capped Bust
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 237

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  250 zł