Rumunia, 100 lei, 1999

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rumunia, 100 lei, 1999

Rumunia, 100 lei, 1999

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:37:00
154999
Opis: Rumunia - Republika od 1947, 100 lei, 1999, Wizyta Jana Pawła II w Rumunii 7-9.05.1999
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 26.41 g, patyna
Literatura: Grabowski 441

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 359

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  90 zł