Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:35:00
154383
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, piękny egzemplarz z dużym blaskiem menniczym
Literatura: Adrianov 1843в, Bitkin 202

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 234

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 350 zł
4)  1 050 zł