Rosja, rubel, 1802 СПБ AИ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rosja, rubel, 1802 СПБ AИ

Rosja, rubel, 1802 СПБ AИ

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:31:00
154502
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1802 СПБ AИ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, minimalnie justowany przy cyfrach daty
Literatura: Bitkin 28, Adrianov 1802

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 200

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  860 zł
5)  700 zł
6)  620 zł
7)  600 zł