Niemcy, talar, 1865 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:25:40
154362
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, talar, 1865 B, Hanower, wybity z okazji 50 rocznicy przyłączenia Fryzji Wschodniej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki, tylko 1.000 sztuk nakładu
Literatura: AKS 161, Dav. 685, Thun 177

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 195

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  980 zł
4)  900 zł