Austria, talar, 1638 HGP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Austria, talar, 1638 HGP

Austria, talar, 1638 HGP

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:21:40
152956
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1638 HGP, St. Veit, data pod popiersiem cesarza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.19 g, uszkodzenia na rancie od strony awersu (być może moneta wyjęta z oprawy)
Literatura: Dav. 3192, Herinek 408, Voglh. 205/I

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 196

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  780 zł