Polska, 200 złotych, 1982

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 22:11:20
154528
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1982, Warszawa, Bolesław III Krzywousty (1102-1138)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko przetarte tło rewersu, patyna, srebro próby 750, nakład 12.000 sztuk, wybite stemplem lustrzanym, moneta w oryginalnym pudełku
Literatura: Parchimowicz 315

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 280

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  75 zł