Polska, ort, 1624

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:54:20
154229
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR i kropka
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna, subtelna patyna, nieco wyszczerbiony krążek
Literatura: Shatalin GD24a-22

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 143

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  150 zł