Polska, denar, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:25:20
154327
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, denar, bez daty, Kraków, w koronie skrzyżowane szable, po bokach inicjały S-P
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 399 (R2), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 347

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  60 zł