Niemcy, denar, 985-995

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, denar, 985-995

Niemcy, denar, 985-995

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 21:02:20
151611
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995, denar, 985-995, mincerz Sigu, Krzyż z kółkiem i dwiema kulkami w kątach / Dach kaplicy, pod nim SIC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 1.63 g, gięty, patyna
Literatura: Hahn 22g1.4

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 232

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  155 zł
4)  150 zł