Czechy, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 5 400 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 20:55:00
154693
Opis: Czechy - Bolesław II 967-999, denar, Praga, Aw: Krzyż z kwiatkiem i kulkami w kątach; Rw: Głowa na wprost
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.38 g, patyna, ładnie zachowany i rzadki
Literatura: Cach 87, Šmerda 16a (R2)

Cena końcowa: 5 400 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 386

1)  5 400 zł
2)  5 200 zł
3)  1 450 zł
4)  1 200 zł