Niemcy, Krzyż Żelazny II klasa typ III, 1914

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:55:40
154139
Opis: Niemcy - Rzesza Niemiecka 1871-1918, Krzyż Żelazny II klasa typ III, 1914
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 42 x 42 mm, resztki wstążki
Literatura: Nimmergut 1909

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 531

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  300 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  95 zł