Niderlandy, talar, 1800

Niderlandy, talar, 1800

Niderlandy, talar, 1800

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:43:40
154059
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, talar, 1800, Utrecht
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.16 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Purmer Ut94

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 352

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  280 zł
8)  260 zł