Austria, talar, 1621
Austria, talar, 1621
Cena wylicytowana: 1 150 zł
152845
| Opis: |
Austria - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1621, Graz |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Dav. 3100, Herinek 414a |
Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 244
1) 1 150 zł
2) 1 100 zł
3) 880 zł
4) 800 zł
5) 490 zł
| min |