Albania, 25 leke, 1970

Albania, 25 leke, 1970

Albania, 25 leke, 1970

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:36:40
154320
Opis: Albania - Republika 1945-1991, 25 leke, 1970
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 60 mm, 84.06 g, stempel lustrzany, subtelna patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 335

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł