Polska, 10 złotych, 1959
Zakończenie: 22-02-2018 22:28:00
Polska, 10 złotych, 1959
153998
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1959, Warszawa, Mikołaj Kopernik |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, niewielkie uszkodzenia na włosach Kopernika, ładna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 224a |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 139