Polska, 10 groszy miedziane, 1791 EB
Cena wylicytowana: 130 zł
153895
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1791 EB, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
szlachetna patyna |
Plage 236 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 299
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 90 zł
| min |