Polska, szeląg, 1616
Zakończenie: 22-02-2018 21:59:00
Polska, szeląg, 1616
153849
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1616, Wilno, kwiatek na rewersie na końcu napisu w otoku |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | niecentrycznie wybity, kolorowa patyna, miejscowy blask menniczy |
| Literatura: | Kop. 3437 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 970