Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 230 zł
153845
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, skrócona data w drugim wierszu napisu na rewersie, monogram Melchiora Reysnera bez obwódki |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
delikatna, złotawa patyna |
Iger L.97.25.b ( R1) |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 201
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 195 zł
4) 190 zł
5) 135 zł
6) 120 zł
| min |