Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923
Cena wylicytowana: 60 zł
205393
| Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate, 1 dolar, 1923, seria M15354797B, podpisy Speelman i White |
| Stan zachowania: |
V, Very Good |
| Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamane, naddarcia i małe ubytki |
Fr. 237 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 282
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 42 zł
| min |