Niemcy, 50 marek (Rentenmark), 6.07.1934
Cena wylicytowana: 410 zł
153705
| Opis: |
Niemcy - Rentenbankschein, 50 marek (Rentenmark), 6.07.1934, seria A 2563960 |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
złamania, małe naddarcia, po konserwacji, rzadki |
Ros. 165 |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 657
1) 410 zł
2) 400 zł
3) 220 zł
4) 90 zł
| min |