Polska, 500 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 2 400 zł
153702
| Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 500 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 1264839, fałszerstwo ZWZ |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
złamane, naprawione naddarcia na marginesach, po konserwacji, bardzo rzadki, niespotykany w handlu |
Lucow 802 (R5), Miłczak 98c, Ros. - patrz 578 |
Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 532
1) 2 400 zł
2) 2 300 zł
3) 1 750 zł
4) 1 600 zł
5) 1 550 zł
6) 1 500 zł
7) 900 zł
| min |