wydawnictwa polskie, Monety Muzeum Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Łucku [Ludwik Piotrowicz - Mon..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:31:00
153709
Opis: wydawnictwa polskie, Monety Muzeum Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Łucku [Ludwik Piotrowicz - Monety rzymskie w Muzeum Wołyńskim w Łucku, Jan Fitzke - Skarby monet hustorycznych w Muzeum Wołyńskiego T-wa Przyjaciół Nauk w Łucku]; Kraków 1939
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 60 stron w formacie B5, oprawa kartonowa, skatalogowane tysiące monet, egzemplarz nie przycięty - do własnej oprawy

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 533

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  36 zł