Rosja, żeton koronacyjny, 1896

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:45:00
153789
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, żeton koronacyjny, 1896, Aw: Pod koroną monogram, po bokach napis, Rw: Napis i data, powyżej korona
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 7.54 g, 25 mm, bardzo ładny, piękna, subtelna patyna
Literatura: Diakow 1206.3 (R3)

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 477

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  125 zł