Portugalia, 2.50 euro, 2009
Zakończenie: 15-02-2018 22:43:00
Portugalia, 2.50 euro, 2009
153413
Opis: | Portugalia - Republika od 1910, 2.50 euro, 2009, Dziedzictwo języka portuglaskiego |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925 12.03 g, wybite stemplem lustrzanym, przetarcia i drobne ryski |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 206