Niemcy, 3 marki, 1929

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1929

Niemcy, 3 marki, 1929

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:35:40
153435
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1929, Berlin, Waldeck
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: Jaeger 337

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 660 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 295

1)  660 zł