Austria, 500 szylingów, 1988
Zakończenie: 15-02-2018 22:21:20
Austria, 500 szylingów, 1988
153455
Opis: | Austria - II Republika od 1945, 500 szylingów, 1988, wizyta Jana Pawła II w Austrii w dniach 23-27 czerwca 1988 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, wybite stemplem zwykłym, piękna patyna na obrzeżach awersu |
Literatura: | Fisher 068, Grabowski - nie notuje |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 184