Austria, 500 szylingów, 1988
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, 500 szylingów, 1988
Cena wylicytowana: 140 zł
153455
| Opis: |
Austria - II Republika od 1945, 500 szylingów, 1988, wizyta Jana Pawła II w Austrii w dniach 23-27 czerwca 1988 |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, wybite stemplem zwykłym, piękna patyna na obrzeżach awersu |
Fisher 068, Grabowski - nie notuje |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 200
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 125 zł
4) 120 zł
| min |