Austria, talar, 1693 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1693 KB

Austria, talar, 1693 KB

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:18:40
152834
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1693 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: Dav. 3263, Herinek 737, Huszár 1373

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 501

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 050 zł
4)  860 zł
5)  480 zł