Austria, talar, 1607

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1607

Austria, talar, 1607

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:17:40
152954
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1607, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.12 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 3006, M.-T. 379, Voglh 96 ale inne znaki interpunkcyjne

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 327

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  600 zł