Śląsk, 3 krajcary, 1670 CB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1670 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1670 CB

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:16:20
153301
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 3 krajcary, 1670 CB, Brzeg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybite na przyciętym krążku, patyna
Literatura: F.u.S. 1936, E.-M. 246

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 220

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł