Śląsk, trojak, 1597

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:16:00
153298
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1579-1594-1617, trojak, 1597, Cieszyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2987, Kop. 5622 (R2), Iger Ci.97.1.a (R3)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 390

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  600 zł
5)  340 zł
6)  320 zł