Śląsk, 24 krajcary kiperowe, 1622 HR

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:15:40
153300
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski 1602-1639, 24 krajcary kiperowe, 1622 HR, Oława
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem awersu, ale ładnie zachowane
Literatura: F.u.S. 1573, E.-M. III.15 (R)

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1528

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 400 zł
4)  1 400 zł
5)  1 100 zł
6)  720 zł
7)  520 zł
8)  400 zł
9)  360 zł
10)  340 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł