Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 105 zł
153319
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW, Warszawa, bez kropki po dacie |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 1165, Plage 402 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 154
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 90 zł
4) 85 zł
5) 70 zł
6) 65 zł
7) 36 zł
min |