Polska, 5 złotych, 1831 KG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:06:20
153771
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ładnym stanie zachowania, minimalne uszkodzenia obrzeża awersu
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 326

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 550 zł
4)  1 100 zł
5)  1 100 zł
6)  1 000 zł
7)  900 zł
8)  840 zł
9)  800 zł
10)  760 zł