Polska, półzłotek, 1767 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półzłotek, 1767 FS

Polska, półzłotek, 1767 FS

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:00:40
153598
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półzłotek, 1767 FS, Warszawa, tarcza herbowa zwężona u dołu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rysy na rewersie, subtelna patyna, moneta z końcówki blaszki
Literatura: Plage 245

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 111

1)  90 zł