Polska, złotówka, 1767 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, złotówka, 1767 FS

Polska, złotówka, 1767 FS

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:58:40
153594
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, złotówka, 1767 FS, Warszawa, FS na rewersie (inicjały Fryderyka Wilhelma Sylma), data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Plage 276

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 377

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  210 zł