Polska, szóstak, 1683 C

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1683 C

Polska, szóstak, 1683 C

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:53:20
153616
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1683 C, Kraków, popiersie w koronie i zbroi, litera C między tarczami
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia tła na awersie i rewersie
Literatura: Kop. 1967 (R)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 252

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł