Polska, trojak, 1595

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:47:20
153803
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga, na awersie końcówka napisu LI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger R.95.1.a, K.-G. 11

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 232

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  110 zł
7)  95 zł