Polska, trojak, 1592
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1592
Cena wylicytowana: 85 zł
153310
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1592, Ryga, końcówka LI na awersie |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger R.92.1.b, Gerbaszewski 8 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170
1) 85 zł
2) 80 zł
| min |