Polska, trojak, 1594
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 160 zł
153306
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger V.94.1.a, Kop. 3523 (R), Ivanauskas 5SV39-19 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 152
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 145 zł
4) 75 zł
| min |