Polska, trojak, 1605

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1605

Polska, trojak, 1605

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:41:20
153311
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1605, Kraków, litera K rozdziela pełną datę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger K.05.1a (R1)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 190

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  185 zł