Polska, trojak, 1597
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 320 zł
153291
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, monogram Melchiora Reysnera u dołu rewersu |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nieco niedobity, patyna |
Kop. 1093 (R1), Iger L.97.25.b (R1) |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 215
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 240 zł
4) 230 zł
5) 185 zł
| min |