Polska, trojak, 1596
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1596
Cena wylicytowana: 360 zł
153292
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Lublin, data przedzielona tylko lewkiem, gruba płaska kryza króla |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 1053 (R1), Iger L.96.5.a (R) |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 167
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 290 zł
4) 210 zł
5) 135 zł
6) 125 zł
min |