Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:38:40
153799
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, skrócona data po lewej a litera B po prawej stronie herbu Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Iger: B.98.5 d/a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 188

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł