Polska, trojak, 1598
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 155 zł
153671
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, litera F oraz skrócona data rozdzielone herbem Lewart |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.98.5.b |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 249
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 140 zł
4) 130 zł
5) 115 zł
| min |