Polska, szostak, 1623
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szostak, 1623
Cena wylicytowana: 60 zł
153314
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szostak, 1623, Kraków, data na końcu napisu otokowego, herb Leliwa pod popiersiem |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
jasnozielona patyna |
Kop. 1258 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 171
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 44 zł
4) 30 zł
5) 26 zł
| min |