Polska, grosz, 1579

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:31:20
153288
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, grosz, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 130, Kop. 7433 (R2)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 554

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  300 zł
8)  280 zł