Polska, trojak, 1582
Zakończenie: 15-02-2018 21:30:20
Polska, trojak, 1582
153289
Opis: | Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1582, Olkusz, duże popiersie bez obwódki |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia krążka na awersie, ciemna patyna |
Literatura: | Iger O.82.5.a (R1), Kop. 519 (R1) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249