Polska, trojak, 1563

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:28:00
153285
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, końcówki napisów LITV / L
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.63.1.h (R), Ivanauskas 9SA42-11 (RR)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 201

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  220 zł