Polska, półgrosz, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:25:00
153814
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, REGIS O POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Frynas P.19.2, Kop. 386 (R1)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  38 zł