Polska, półgrosz, bez daty
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półgrosz, bez daty
Cena wylicytowana: 65 zł
153814
| Opis: |
Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, REGIS O POLONIE |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładna patyna |
Frynas P.19.2, Kop. 386 (R1) |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 242
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 38 zł
| min |